papildomiproduktai

 

Vaškas

 

Gruntas

 

Chalk-it vaškas – produktas, skirtas dekoruoti ir apsaugoti kreidiniais dažais dengtus paviršius. Sukurtas natūralaus bičių vaško ir karnaubos vaško pagrindu. Apsaugo paviršius nuo dėmių ir vandens, išryškina spalvą ir suteikia subtilų blizgesį ir aksominį paviršių. Taip pat gali būti naudojamas neapdorotai medienai. Vaškas yra keturių spalvų: bespalvis, tamsus, baltas ir juodas. Talpa: 400ml.

 

Chalk-it gruntas – baltos spalvos, skirtas paruošti sunkiau nudažomus paviršius prieš dengiant dažų sluoksniu. Padidina dažų sukibimą ant lygių paviršių ir apsaugo nuo dėmių, kurias sukelia taninų išsiskyrimas iš medienos. Sumažina dažų sunaudojimą ant sugeriančių paviršių ir palengvina intensyvių spalvų dengimą. Talpa: 0,75l.

 

Lakas

 

Nuriebalintojas

 

Chalk-it lakas yra bespalvis akrilo-poliuretano lakas, skirtas apsaugoti Chalk-it kreidos dažais dekoruotus paviršius. Puikiai tinka baldams, stalviršiams, grindims, parketams, laiptams, dailylentėms ir kitiems paviršiams. Sukuria patvarią, plaunamą dangą. Talpa: 0,75l.

 

Nuriebalintojas yra efektyvi priemonė, lengvai pašalinanti visus nešvarumus, tokius kaip riebalai, nikotino nuosėdos, dulkės ir kt. Nuvalius valikliu paviršių prieš dažant, padidinsite dažų sukibimą. Talpa: 575ml.